ECWS LOGO

ECWS – HAAPSALU 2019

Eeloleva suve augustikuus toimub Haapsalus Euroopa akvarelliühenduste tähtsündmus – rahvusvaheline         akvarellifestival. Eestisse on tulemas akvarellmaali meistrid üle Euroopa17 riigist ja lisaks on festivalile oodatud ka kõik kunstihuvilised. Üritus on oluline nii Eesti kui ka Euroopa kunstielu kontekstis, Eestis ei ole enne korraldatud nii mastaapset üritust, mis on pühendatud ainult akvarellimaalile.

Rahvusvaheline tipptasemel akvarellinäitus Haapsalu Linnagaleriis ja Kultuurikeskuses on huvilistele tasuta vaatamiseks terve augustikuu. Lisaks toimuvad satelliitnäitused Evald Okase Muuseumis ja Haapsalu Kunstikooli galeriides. 14-18. augustini kestva festivali programmis on huvitavat ja harivat tegevust nii professionaalile kui niisama kunstiarmastajatele. Mitmed üritused on märgitud Haapsalus samal ajal toimuva Valge Daami päevade programmis.

ecwshaapsalu2019@gmail.com

Kõik ECWS 2019 näitusel osalejad on oodatud avamisüritusele 14.augusti õhtul. Näitusel osalemine ei taga ligipääsu festivali üritustele. Registreerimine sümpoosiumile kuni 31.mai  : https://www.haapsalu2019.com/registration.Eestlastel on võimalus soetada sümpoosiumipass 120.- euro eest. Eraldi on võimalik osta pääse järgmistele üritustele:                 Marju Bormeisteri  töötuba: 20.-  eur

Loodustuur giidi ja piknikuga Marimetsa rappa: 25.-  eur

“Akvarell ja vein”- demode õhtu Kuursaalis: 20.- eur (elav muusika, snäkid, vein)

Pidulik õhtusöök FraMare restoranis: 50.- eur

Registreerimiseks üksikule üritusele  palun teha ülekanne EAÜ arvele:

EE752200221070309345 ,   saajaks märkida Eesti Akvarellistide Ühendus,
selgituseks osaleja ja ürituse nimi.

Tähtaeg 5.juuni.

EAÜ on broneerinud ööbimiskohad Haapsalu hostelites, hinnad on vahemikus 29-39.- eur  2 – 3-toalise toa eest, kel huvi andku märku kuni 1. juunini.

Haapsalu 2019 programm  www.haapsalu2019.com